10 March 2014

ЕКСПЕРИМЕНТ: МОЯ ГРУПА, ВАШ ФІЛЬМ.Дорогі діти жука,

Нещодавно я знайшов один веселий фільм: "Heavy Metal Parking Lot" 1986 року. Назва говорить сама за себе: фільм знятий шанувальниками групи Judas Priest на парковці під час розігріву перед самим концертом.  Цей фільм набув культового характеру, бо в ньому представлені особливі свідки того часу.  Хто зацікавився, може переглянути відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=8yu7tGN9NCc

Підчас перегляду фільму я подумав: «Було б чудово мати такий собі документальний фільм від фанів SAMSAS TRAUM, а може й краще? » Може такий фільм, в якому ви, шанувальники, граєте найважливішу роль, в якому  ви є операторами і режисерами,  така стрічка,  в якій слово  «НАШИХ ЛЮДЕЙ» стоїть на першому місці?» Як ви, можливо, знаєте, майже через два тижні починається наше турне. Це дуже вдалий час, щоб виявити свою ініціативу та зробити фільм від АРМІЇ ЖУКІВ про АРМІЮ ЖУКІВ!

У вас є камера на мобільному телефоні, відеокамера або дзеркальна камера з функцією відео зйомки? Тоді пропоную вам зняти, по можливості у високій якості, як ви готуєтесь до концерту SAMSAS TRAUM, як ви фарбуєтесь, одягаєтесь, налаштовуєте себе на потрібну хвилю, як ви їдете на наше шоу, і не важливо пішки або на машині, автобусі або на метро, як ви чекаєте у клубі на нашу появу чи стоїте на паркові так само як колись фанати  Judas Priest і п’єте якийсь напій.

До того ж я вас прошу розказати на камеру, чому ви слухаєте SAMSAS TRAUM, як ви дізналися про SAMSAS TRAUM, що відрізняє SAMSAS TRAUM від інших груп, що ви думаєте про мене, КАШТЕ АЛЕКСНДРА,  і, звичайно, чи сподобався вам наш концерт. SAMSAS TRAUM ДОЗВОЛЯЄ ЗНІМАТИ ТУР «ASEN'KA» 2014 УСІМ ШАНУВАЛЬНИКАМ. ЗАПРОШУЄМО НА НАШІ КОНЦЕРТИ ВАС І ВАШІ КАМЕРИ!

Відсилайте  мені відзнятий матеріал на CDR, DVD, SD-карті пам’яті, USB-накопичувачі і на портативних твердих дисках або надайте мені ваш матеріал у завантаженому вигляді. Усі матеріали на накопичувачах відправляйте виключно рекомендованим листом або посилкою. Усі карти пам’яті,  USB-накопичувачі і диски я поверну вам за власні кошти. Для відправлення вашого матеріалу або посилань використовуйте, будь ласка, наступну адресу: Samsas Traum Fabrik - Postfach 200625 - 35018 Marburg - Deutschland - sat-management@gmx.at

Останній день відправлення – 30.04.2014. Моя мета – зробити 60-90 хвилинний фільм з надісланих вами матеріалів. Наприклад, люди, які відправили найцікавіші і найоригінальніші кадри, зможуть після туру зустрітися зі мною і моїми колегами (звичайно, з увімкненою камерою). Готовий фільм буде записаний на DVD.  Той, чий матеріал потрапив у фільм, отримає один екземпляр DVD безкоштовно.

Отже, я сподіваюсь, що для вас ця ідея така ж цікава і весела, якою її сприймаю я. Далі ви знайдете інформацію  щодо дат проведення концертів. Квитки можна придбати на всіх звичайних торгових точках, Batschkapp у Франкфурті  та Markthalle у Гамбурзі продають квитки окремо.

Я сподіваюся на вашу участь і бажаю успіхів,

Алекс

SAMSAS TRAUM "ASEN'KA" ТУР 2014

ПІДТРИМКА: JOVIAN SPIN

19 березня 2014 Саарбрюкен - Garage
(СПЕЦІАЛЬНО: читання Кафки)
20 березня 2014 Дуйсбург – Pulb
(СПЕЦІАЛЬНО: читання "20 кроків до свободи")
21 березня 2014 Лейпциг - Werk II
(СПЕЦІАЛЬНО: проект Weena Morloch «Концерт»)
22 березеня 2014 Мюнхен - Backstage
(СПЕЦІАЛЬНО: "Будь ласка, не трахатись" читання)
23 березеня 2014 Кьольн - Underground
(СПЕЦІАЛЬНО: виступ запрошених гостей Gastauftritt Daniel Schröder & Michael Puchala)
24 березня 2014 Гамбург - Markthalle
(СПЕЦІАЛЬНО: Буковскі читання)
25 березня 2014 Берлін - C-Club
(СПЕЦІАЛЬНО: «Weißer als das Wasser» читання)
26 березня 2014 Франкфурт - Batschkapp
(СПЕЦІАЛЬНО: Petterson & Findus читання)

No comments:

Post a Comment